Jak dobrać srebrny naszyjnik do różnych typów dekoltów i stylizacji?

Cześć Kochane!

Jednym z najpiękniejszych i uniwersalnych dodatków, który dodaje blasku i elegancji każdej stylizacji, jest srebrny naszyjnik. Jednak często zastanawiamy się, jaki naszyjnik będzie odpowiedni do konkretnego typu dekoltu czy stylizacji. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami kilkoma wskazówkami, które pomogą Wam dobrać idealny srebrny naszyjnik do różnych typów dekoltów oraz stylizacji.

 1. Dekolt Okrągły:

  • Do dekoltu okrągłego idealnie pasują naszyjniki o średniej długości, które podkreślą jego kształt. Możecie wybrać srebrny naszyjnik z delikatnym wiszącym wisiorkiem lub chokerem, który będzie ozdobą tuż przy szyi.
 2. Dekolt V:

  • Do dekoltu w kształcie litery V świetnie pasują naszyjniki, które podkreślają jego kształt. Wybierzcie naszyjnik o kształcie V lub Y, który będzie świetnie współgrać z linią dekoltu. Możecie również postawić na dłuższy naszyjnik, który delikatnie opada w kształcie litery V.
 3. Dekolt Serce:

  • Dekolt w kształcie serca jest bardzo kobiecy i romantyczny, dlatego warto dobrać do niego delikatny naszyjnik, który będzie podkreślał tę cechę. Wybierzcie naszyjnik o prostym wzorze lub z małym zawieszką, która nie będzie przytłaczać całości.
 4. Dekolt Off-Shoulder:

  • Do dekoltu odsłaniającego ramiona świetnie pasują długie i opadające naszyjniki, które dodają elegancji i subtelności. Możecie wybrać naszyjnik z wiszącymi kryształami lub kamieniami szlachetnymi, które będą świetnie kontrastować z odsłoniętymi ramionami.
 5. Dekolt Długi:

  • Do dekoltu o bardziej otwartym i wydłużonym kształcie świetnie pasują naszyjniki o różnych długościach, które urozmaicają całą stylizację. Możecie zdecydować się na warstwowanie kilku naszyjników o różnych długościach lub na pojedynczy, dłuższy naszyjnik, który delikatnie opada wzdłuż dekoltu.

Pamiętajcie, że dobór srebrnego naszyjnika do konkretnego typu dekoltu i stylizacji może być kwestią indywidualnych preferencji i gustu. Najważniejsze jest, abyście czuły się w nim pewnie i pięknie!

Bądźcie kreatywne i eksperymentujcie z różnymi stylami!

Do zobaczenia na kolejnych modowych odkryciach!